کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات رادیما به دقت ملاحظه فرمایید :

قوانین عمومی سایت
کلیه اصول و رویه‏‌های سایت رادیما ، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک است در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های رادیما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

ورود کاربران به وب‏‌سایت رادیما به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات رادیما است. توجه کنبد که ثبت سفارش نیز به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین رادیما از سوی کاربر است.

هنگامی که شما از خدمات رادیما استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به رادیما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که رادیما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
کلیه محصولات ارسالی ازشهر شیراز و بعضا در موارد خاص از شهر تهران ارسال خواهند شد.

کلیه درخواستهایی که سفارش ارسال آنها توسط مشتری فقط با تیپاکس بوده اگر زمان ثبت آن تا قبل از ساعت ۱۴عصر باشند در همون روز کاری ارسال خواهد شد(مگر در موردی که شهر مورد نظر فاقد تیپاکس باشد) که ارسال آن با پست پیشتاز یا اتوبوس برای روز کاری بعد ارسال خواهد شد.

مدت زمان تحویل کالای درخواست شده توسط مشتریان رادیما (بسته به شرایط شهرهای مختلف از ۱ تا ۴ روز کاری خواهد بود.)

در صورتی که موجودی محصولی در رادیما به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سایت محفوظ است. و یا مشتری میتواند بجای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری جایگزین کند.

درصورت انصراف مشتری قبل از ارسال کالا یا اتمام موجودی کالا مبلغ پرداخت شده طی ۱۲ الی ۲۴ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

کلیه سفارشات لازم است پیش از ارسال، مبلغ سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

رادیما همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید بلافاصله پس از تحویل سفارش به پشتیبانی اطلاع داده شود.

رادیما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

رادیما متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و رادیما تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. همچنین رادیما ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

قوانین و مقررات ممکن است به روز رسانی شود لذا قبل از هر بار خرید این بخش را بررسی بکنید.

رادیما در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی رادیما اطلاع دهید.

سپاس از همراهی شما عزیزان